24 January, 2021
hop scooter

Hop Scooter Uygulaması

hop scooter

Yakın zaman Martı Scooter uygulamasını tanıtmıştık, buna paralel olarak sektörün pazar payını gören HOP! Scooter uygulaması da aynı yöntemle , şarz edilebilir Scooter sistemleri ile aynı hizmeti vermeye başladı.

Durma HOP!‘la sloganıyla yola çıkan ,

Kısa mesafeli ulaşımın çevreci alternatifi HOP! Scooter sürüş kolaylığı, performansı ve teknolojisiyle hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmeni sağlıyor.Aynı Martı Scooter uygulamasında olduğu gibi, HOP uygulamasını android ve telefonunuzun ilgili mağazasından indirerek, en yakın Elektrikli Scooter Nerede görebiliyorsunuz.

Scooter üzerindeki QR Kodunu taratarak , size gelen şifreyi ile kilidi açıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sitesinde yer alan aşağıdaki çevre dostu bilgiler bizim için önemli kriterlerdir.

Hop-elektrikli-scooter


Çevre Dostu
HOP!

Çevre kirliliğine ve iklim değişikliğine neden olan karbon salınımını azaltan HOP!, enerjinin verimli kullanımını sağlar ve karbon ayak izinin azalmasına yardımcı olur.

HOP! ile sağladığın enerji tasarrufunun yanı sıra; çevreye duyarlı, gürültü kirliliğine yol açmayan, sessiz ve ekonomik bir yolculuk yapabilirsin.

Çevreci, dinamik ve elektrikli HOP! ile, sürdürülebilir gelecek için sen de karbon ayak izini azalt ve tüm dünyanın daha rahat nefes almasını sağla!

Uygulamanın ana sayfasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

HOP! Scooter

Bu Yazıyıda Mutlaka Okumalısın  Ankara için Güvenli Bisiklet Rotaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir